Zăvo spune că ea a fost cea care l-a ridicat pe cântăreţ, în timpul relaţiei, dând de înţeles că Pepe are un nivel inferior ei. “Amărâtul este praf şi pulbere! Ce băiat mişto era cu mine… El e un dezaxat, de fapt. Se vede că eu eram şmechera care l-a tras în sus, pentru că nivelul lui este clar: cel de golănaş de cartier. Deh, la mine, în Primăverii, aerul este mai rarefiat, e prea tare pentru el. O să înveţe însă să se poarte frumos, promit eu!”, ne-a declarat Oana, care se pare că în acest timp nu a stat degeaba, ci a semnat un contract avantajos cu Antena 1. Ea urmează ca, din toamnă, să aibă propria-i emisiune şi un rol principal într-o telenovelă. Este foarte posibil ca trustul Intact să realizeze şi serialul inspirat din viaţa Oanei.
Pepe a plecat în vacanţă, la Moscova
După ce weekendul trecut s-a antrenat la o sală dintr-un mall bucureştean, lovind nu mai puţin de două ore sacul de box, Pepe şi-a făcut bagajele şi a plecat în vacanţă. “Sunt la Moscova. Stau cât vreau, fac shopping , nu mai am cui să dau explicaţii”, a spus artistul pentru Libertatea.
Citește și: Pepe: „Știu tot ce face Oana. Am camere de filmat în casă”
 
 
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.