Acuzată că le aducea milionarilor cu dare de mână fete tinere, unele vedete, pentru a întreţine relaţii sexuale, Diana Guereșoaie, numită și ”Strâmba lui Dodel”, încearcă să-și salveze pielea la tribunal. Alături de celelalte două fete, Lavinia Despina și Mirela Dumitru, care riscă de asemenea până la șapte ani de închisoare, ea a avut astăzi prima înfățișare ca inculpată în ”dosarul de proxenetism”.

Guereșoaie a evitat să dea vreo declarație, ea rămânând minute bune în tribunal, după proces, spre deosebite de colega sa, Lavinia Despina, foarte grăbită să ajungă acasă.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.