”Am fost foarte îngrijorat de cum am aflat că fiica mea este din nou  internată și am ținut legătura permanent cu ea și cu soția mea.

Tatăl Andreei Bălan a vorbit despre starea de sănătate a artistei, după operația suferită. “Am fost foarte îngrijorat”

Acum este bine, urmează un tratament și mă bucur că a trecut peste problema medicală.

Îi transmit pe această cale că tata o iubește și-i doresc să fie mereu sănătoasă și fericită lângă nepoțelele mele, Ella si Clara!”, a transmis Săndel Bălan, potrivit Cancan.ro.

122159559_10160234451387646_70013576683950053_oIcon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 4

Chiar dacă se află internată în spital, Andreea Bălan a transmis un mesaj emoționant pentru fetițele sale.

”Ella și Clara ?? sunt iubirile mele care îmi dau putere, ele mă împlinesc la cel mai profund nivel și pentru ele lupt în fiecare zi să fiu sănătoasă ca să pot să am grijă de ele ?❤️???”, a scris artista în dreptul fotografiilor.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.