Iri şi-a pierdut fiica pentru că a dus-o în bar?

Libertatea v-a prezentat luna trecută, în exclusivitate, imagini cu Irinel și Irina într-un bar din BucureștiMotivul pentru care Irinel a pierdut-o pe Irina şi nu o mai are în custodie e faptul că magistraţii au considerat că milionarul a greşit când şi-a dus fiica, de 1 martie, într-un bar.
Cu toate că are sentinţă definitivă încă de luni pentru încredinţarea minorului, modelul nu poate însă să-şi ia fetiţa de la Izvorani până marţea viitoare, atunci când Tribunalul Bucureşti poate să investească sentinţa cu titlu executoriu. Un apropiat al manechinului ne-a spus că Monica a izbucnit în plâns la aflarea veştii. Avocaţii acesteia au luat ieri de la tribunal motivarea sentinţei definitive date luni, prin care Irina a fost dată în grija mamei sale.
Conform acestora, în luarea deciziei, judecătorii au reţinut: “Edificator în dovedirea faptului că pârâtul nu e în măsură să se ocupe singur de îngrijirea şi de educarea minorei e faptul că, pe 1 martie, după ce a luat copilul de la grădiniţă, l-a ţinut şase ore într-un bar”. (Lidia Bobeş)

Veronica Bulai, mama Columbencei

Mama Columbencei a fost audiată de Poliţie

Ieri dimineaţă, mama Monicăi Columbeanu a dat cu subsemnatul la sediul Inspectoratului de Poliţie Ilfov.
Femeia a fost audiată în dosarul în care Monica îi acuză pe doi dintre angajaţii soţului ei că ar fi bruscat-o într-una din zilele în care ea s-a dus acolo pentru a-şi recupera autoturismul Bentley.(Monica Stan)

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.