Cristina, 25 decembrie 1983, ora 10.28, Bucureşti. Capricorn cu ascendentul în Vărsător.
Din punct de vedere astral aveţi parte de mult sprijin, în special pentru a reuşi să rezolvaţi cele mai importante necesităţi legate de bunuri şi resurse financiare. Este posibil să ajungeţi să lucraţi acasă sau să schimbaţi domiciliul în funcţie de ofertele de muncă. Aveţi tendinţa de a folosi foarte puţine dintre posibilităţile şi calităţile cu care aţi fost înzestrată, fie pentru că nu le-aţi descoperit, fie pentru că nu vi se pare că ar putea fi apreciate de cineva. Prietenii şi partenerul de cuplu vă pot ajuta să descoperiţi mai multe dintre acele calităţi, însă acest proces nu e întotdeauna plăcut.

Elena Cancea, 17 martie 1986, ora 3.48, Craiova. Peşti cu ascendentul în Capricorn.
Succesul material pe care îl doriţi este unul dintre cele mai importante realizări ale dv. şi de aceea este dureros să trăiţi cu impresia că nu aveţi noroc, că nimic nu merge cum ar trebui. Veţi reuşi în mod sigur, dar contează mult şi atitudinea pe care o aveţi în timpul acestui proces. Depinde doar de dv. ca această creştere continuă să fie armonioasă, calmă şi, odată ajunsă la nivelul dorit, să mai aveţi şi puterea de a vă bucura de realizări. Ar fi bine să vă bucuraţi de fiecare etapă a acestui drum şi de faptul că aveţi un scop clar către care se îndreaptă energia dv.

HOROSCOPUL ZILEI te așteaptă! Fii primul care află ce spun astrele despre tine.
ABONEAZĂ-TE HOROSCOPUL ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.