Blestemul continuă! Al cincilea scor de 1-1 la Cupa Africii
Sport Libertatea > Sport

De Petre Dobrescu, . Ultimul update Marți, 20 ianuarie 2015, 23:35

Prima etapă a grupelor Cupei Africii s-a încheiat cu disputarea partidelor din grupa D. După ce Coasta de Fildeș a remizat cu Guineea (1-1), Mali și Camerun au încheiat cu același rezultat, al cincilea asemenea scor de la începutul competiției.

În afara partidelor din grupa D, cu 1-1 s-au mai încheiat și meciurile Guineea Ecuatorială – Congo, din grupa A, Zambia – Congo și Tunisia – Insulele Capului Verde, în grupa B.

Yatabare a deschis scorul pentru Mali, în minutul 71, iar Oyongo a egalat, în minutul 83.

VEZI AICI REZUMATUL PARTIDEI MALI – CAMERUN

Clasament:

1-4 Camerun             1 0 1 0 1-1 1

Coasta de Fildeș 1 0 1 0 1-1 1

Guineea                1 0 1 0 1-1 1

Mali                       1 0 1 0 1-1 1

Dezvăluirile lui Giovanni Becali din spatele gratiilor: „La închisoare eram ...
S-a aflat TOT! De ce a fost ucis Emi Pian. Nu din cauza unei datorii la barbut. Ce s-a întâmplat în Ploiești
Horoscop 13 august 2020. Capricornii aplică o lovitură gravă unei relații cu cineva din interiorul familiei