Aflat la Londra, pentru un meci amical între Brazilia și Uruguay (1-0), Neymar (26 de ani) a schimbat mesaje cu frumoasa actriță braziliană, prezentă și ea în capitala Angliei și de care îl leagă o mai veche prietenie.

Giovanna Lancellotti (25 de ani) este celebră în țara natală, iar pe Instagram are  7 milioane de fani.

15424576487628Icon photoVEZI GALERIA  FOTOPOZA 1 / 9

„Și tu și eu suntem în Londra… Acum vor veni basmele și se vor inventa povești și zvonuri”, a comentat Neymar pe contul de Instagram al Giovannei, în dreptul unei fotografii în care actrița apare lângă una dintre celebrele cabine telefonice din Londra.

„Oh! Nici măcar nu mi-ai zis că ești în Europa”, a răspuns imediat frumoasa interpretă din telenovelele braziliene.

Cine e noua iubită a lui Neymar | FOTO

epa07117611 Neymar (top) of Paris Saint Germain and Nikola Maksimovic of SSC Napoli in action during the UEFA Champions League Group C soccer match between Paris Saint Germain and SSC Napoli at the Parc des Princes stadium in Paris, France, 24 October 2018. EPA-EFE/ETIENNE LAURENT

Neymar s-a despărțit de Bruna Marquezine. I-a învrăjbit politica?

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.