0-108402-laca.jpg

Potrivit generalului Ioan Sârbu, Marius Lăcătuş a fost internat la Spitalul de Urgenţă Militar Central „Carol Davila” din Bucureşti pentru tulburări digestive, nefiind vorba de probleme cardiace.

Marius Lăcătuş a venit la Spitalul Militar acuzând dureri puternice în piept, fiind internat pentru investigaţii medicale. În urma investigaţiilor, medicii au stabilit că nu are probleme cardiace, durerile în zona pieptului fiind cauzate de tulburări digestive.

Marius Lăcătuş a demisionat de la Steaua la 22 octombrie, după înfrângerea, scor 3-5, din partida cu formaţia Olympique Lyon, din etapa a III-a a grupei F a Ligii Campionilor.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.