De joi, suporterii își pot achiziționa tichete de la casele de la Arena Națională, după ce biletele au fost distribuite până acum doar online.

Casele sunt deschise de la 12:00, respectiv 10:00, până seara, la ora 19:00. Dacă va fi cazul, ele vor rămâne deschise duminică până aproape de ora de start a derby-ului.

Cel mai ieftin tichet poate fi achiziționat la peluze, cu 15 lei, cel mai scump bilet fiind 150 de lei, în zona VIP.

Dinamoviștii au rezervate 8.500 de bilete, dintre care au vândut aproape 6.000, până miercuri, la prânz.

Programul caselor de bilete:

Joi – 12:00 – 19:00
Vineri – 10:00 – 19:00
Sâmbătă – 10:00 – 19:00
Duminică – începând cu ora 10:00

Prețurile tichetelor:

Peluza 1 Inel 1: 15 lei
Peluza 2 Inel 1: 15 lei
Tribuna 2 Inel 1 periferic: 40 lei
Tribuna 2 Inel 1 central: 75 lei
VIP 3: 50 lei
VIP 2: 100 lei
VIP 1: 150 lei

Tichetele pot fi cumpărate și ONLINE (pâna miercuri) de pe www.biletesteaua.ro.

”Așteptăm 40-45.000 de suporteri. Aș vrea ca ei să aibă ce să vadă. Meciul cu Dinamo va fi foarte important. Va fi un meci destul de frumos.

Am arătat că putem să câștigăm și am arătat că vrem să luăm acest campionat. Forma din acest moment ne dă dreptul să spunem că avem puterea să câștigăm toate meciurile. Va fi 1 solist”, a spus președintele Stelei, Valeriu Argăseală.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.