Etapa 1 (3 august 2019)
FOTBAL CLUB RAPID – ASSCS FARUL CONSTANŢA
CONCORDIA CHIAJNA – DACO-GETICA BUCUREŞTI
TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU
ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – CS MIOVENI
CSM REȘIȚA – FC UNIVERSITATEA CLUJ
LUCEAFĂRUL ORADEA – SPORTUL SNAGOV
FOTBAL CLUB ARGEŞ – RIPENSIA TIMIȘOARA
SCM GLORIA BUZĂU – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
METALOGLOBUS BUCUREŞTI – FC PETROLUL PLOIEȘTI
AFC UTA ARAD – DUNĂREA CĂLĂRAȘI

Etapa 2 (10 august 2019)
ASSCS FARUL CONSTANŢA – DUNĂREA CĂLĂRAȘI
FC PETROLUL PLOIEȘTI – AFC UTA ARAD
AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – METALOGLOBUS BUCUREŞTI
RIPENSIA TIMIȘOARA – SCM GLORIA BUZĂU
SPORTUL SNAGOV – FOTBAL CLUB ARGEŞ
FC UNIVERSITATEA CLUJ – LUCEAFĂRUL ORADEA
CS MIOVENI – CSM REȘIȚA
PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA
DACO-GETICA BUCUREŞTI – TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE
FOTBAL CLUB RAPID – CONCORDIA CHIAJNA

Etapa 3 (17 august 2019)
CONCORDIA CHIAJNA – ASSCS FARUL CONSTANŢA
TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – FOTBAL CLUB RAPID
ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – DACO-GETICA BUCUREŞTI
CSM REȘIȚA – PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU
LUCEAFĂRUL ORADEA – CS MIOVENI
FOTBAL CLUB ARGEŞ – FC UNIVERSITATEA CLUJ
SCM GLORIA BUZĂU – SPORTUL SNAGOV
METALOGLOBUS BUCUREŞTI – RIPENSIA TIMIȘOARA
AFC UTA ARAD – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
DUNĂREA CĂLĂRAȘI – FC PETROLUL PLOIEȘTI

Înalta Curte repune pe rol cazul de prelevare de organe, relatat de Libertatea, și-i recheamă la audieri pe procurorul și pe medicul acuzați de DNA că au luat ilegal organele!
Recomandări

Înalta Curte repune pe rol cazul de prelevare de organe, relatat de Libertatea, și-i recheamă la audieri pe procurorul și pe medicul acuzați de DNA că au luat ilegal organele!

Etapa 4 (24 august 2019)
ASSCS FARUL CONSTANŢA – FC PETROLUL PLOIEȘTI
AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – DUNĂREA CĂLĂRAȘI
RIPENSIA TIMIȘOARA – AFC UTA ARAD
SPORTUL SNAGOV – METALOGLOBUS BUCUREŞTI
FC UNIVERSITATEA CLUJ – SCM GLORIA BUZĂU
CS MIOVENI – FOTBAL CLUB ARGEŞ
PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – LUCEAFĂRUL ORADEA
DACO-GETICA BUCUREŞTI – CSM REȘIȚA
FOTBAL CLUB RAPID – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA
CONCORDIA CHIAJNA – TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE

Etapa 5 (31 august 2019)
TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – ASSCS FARUL CONSTANŢA
ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – CONCORDIA CHIAJNA
CSM REȘIȚA – FOTBAL CLUB RAPID
LUCEAFĂRUL ORADEA – DACO-GETICA BUCUREŞTI
FOTBAL CLUB ARGEŞ – PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU
SCM GLORIA BUZĂU – CS MIOVENI
METALOGLOBUS BUCUREŞTI – FC UNIVERSITATEA CLUJ
AFC UTA ARAD – SPORTUL SNAGOV
DUNĂREA CĂLĂRAȘI – RIPENSIA TIMIȘOARA
FC PETROLUL PLOIEȘTI – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC

Universitatea București, amendată cu 30.000 de lei de DSP pentru că n-a făcut dezinfecție după ce au fost raportate două cazuri de TBC
Recomandări

Universitatea București, amendată cu 30.000 de lei de DSP pentru că n-a făcut dezinfecție după ce au fost raportate două cazuri de TBC

Etapa 6 (7 septembrie 2019)
ASSCS FARUL CONSTANŢA – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
RIPENSIA TIMIȘOARA – FC PETROLUL PLOIEȘTI
SPORTUL SNAGOV – DUNĂREA CĂLĂRAȘI
FC UNIVERSITATEA CLUJ – AFC UTA ARAD
CS MIOVENI – METALOGLOBUS BUCUREŞTI
PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – SCM GLORIA BUZĂU
DACO-GETICA BUCUREŞTI – FOTBAL CLUB ARGEŞ
FOTBAL CLUB RAPID – LUCEAFĂRUL ORADEA
CONCORDIA CHIAJNA – CSM REȘIȚA
TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA

Etapa 7 (14 septembrie 2019)
ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – ASSCS FARUL CONSTANŢA
CSM REȘIȚA – TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE
LUCEAFĂRUL ORADEA – CONCORDIA CHIAJNA
FOTBAL CLUB ARGEŞ – FOTBAL CLUB RAPID
SCM GLORIA BUZĂU – DACO-GETICA BUCUREŞTI
METALOGLOBUS BUCUREŞTI – PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU
AFC UTA ARAD – CS MIOVENI
DUNĂREA CĂLĂRAȘI – FC UNIVERSITATEA CLUJ
FC PETROLUL PLOIEȘTI – SPORTUL SNAGOV
AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – RIPENSIA TIMIȘOARA

De ce merg elevii kenyeni 42 de kilometri pe jos înainte de bacalaureat. Cum arată programul în liceu
Recomandări

De ce merg elevii kenyeni 42 de kilometri pe jos înainte de bacalaureat. Cum arată programul în liceu

Etapa 8 (21 septembrie 2019)
ASSCS FARUL CONSTANŢA – RIPENSIA TIMIȘOARA
SPORTUL SNAGOV – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
FC UNIVERSITATEA CLUJ – FC PETROLUL PLOIEȘTI
CS MIOVENI – DUNĂREA CĂLĂRAȘI
PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – AFC UTA ARAD
DACO-GETICA BUCUREŞTI – METALOGLOBUS BUCUREŞTI
FOTBAL CLUB RAPID – SCM GLORIA BUZĂU
CONCORDIA CHIAJNA – FOTBAL CLUB ARGEŞ
TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – LUCEAFĂRUL ORADEA
ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – CSM REȘIȚA

Etapa 9 (28 septembrie 2019)
CSM REȘIȚA – ASSCS FARUL CONSTANŢA
LUCEAFĂRUL ORADEA – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA
FOTBAL CLUB ARGEŞ – TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE
SCM GLORIA BUZĂU – CONCORDIA CHIAJNA
METALOGLOBUS BUCUREŞTI – FOTBAL CLUB RAPID
AFC UTA ARAD – DACO-GETICA BUCUREŞTI
DUNĂREA CĂLĂRAȘI – PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU
FC PETROLUL PLOIEȘTI – CS MIOVENI
AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – FC UNIVERSITATEA CLUJ
RIPENSIA TIMIȘOARA – SPORTUL SNAGOV

Etapa 10 (5 octombrie 2019)
ASSCS FARUL CONSTANŢA – SPORTUL SNAGOV
FC UNIVERSITATEA CLUJ – RIPENSIA TIMIȘOARA
CS MIOVENI – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – FC PETROLUL PLOIEȘTI
DACO-GETICA BUCUREŞTI – DUNĂREA CĂLĂRAȘI
FOTBAL CLUB RAPID – AFC UTA ARAD
CONCORDIA CHIAJNA – METALOGLOBUS BUCUREŞTI
TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – SCM GLORIA BUZĂU
ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – FOTBAL CLUB ARGEŞ
CSM REȘIȚA – LUCEAFĂRUL ORADEA

Etapa 11 (12 octombrie 2019)
LUCEAFĂRUL ORADEA – ASSCS FARUL CONSTANŢA
FOTBAL CLUB ARGEŞ – CSM REȘIȚA
SCM GLORIA BUZĂU – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA
METALOGLOBUS BUCUREŞTI – TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE
AFC UTA ARAD – CONCORDIA CHIAJNA
DUNĂREA CĂLĂRAȘI – FOTBAL CLUB RAPID
FC PETROLUL PLOIEȘTI – DACO-GETICA BUCUREŞTI
AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU
RIPENSIA TIMIȘOARA – CS MIOVENI
SPORTUL SNAGOV – FC UNIVERSITATEA CLUJ

Etapa 12 (16 octombrie 2019)
ASSCS FARUL CONSTANŢA – FC UNIVERSITATEA CLUJ
CS MIOVENI – SPORTUL SNAGOV
PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – RIPENSIA TIMIȘOARA
DACO-GETICA BUCUREŞTI – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
FOTBAL CLUB RAPID – FC PETROLUL PLOIEȘTI
CONCORDIA CHIAJNA – DUNĂREA CĂLĂRAȘI
TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – AFC UTA ARAD
ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – METALOGLOBUS BUCUREŞTI
CSM REȘIȚA – SCM GLORIA BUZĂU
LUCEAFĂRUL ORADEA – FOTBAL CLUB ARGEŞ

Etapa 13 (19 octombrie 2019)
FOTBAL CLUB ARGEŞ – ASSCS FARUL CONSTANŢA
SCM GLORIA BUZĂU – LUCEAFĂRUL ORADEA
METALOGLOBUS BUCUREŞTI – CSM REȘIȚA
AFC UTA ARAD – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA
DUNĂREA CĂLĂRAȘI – TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE
FC PETROLUL PLOIEȘTI – CONCORDIA CHIAJNA
AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – FOTBAL CLUB RAPID
RIPENSIA TIMIȘOARA – DACO-GETICA BUCUREŞTI
SPORTUL SNAGOV – PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU
FC UNIVERSITATEA CLUJ – CS MIOVENI

Etapa 14 (26 octombrie 2019)
ASSCS FARUL CONSTANŢA – CS MIOVENI
PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – FC UNIVERSITATEA CLUJ
DACO-GETICA BUCUREŞTI – SPORTUL SNAGOV
FOTBAL CLUB RAPID – RIPENSIA TIMIȘOARA
CONCORDIA CHIAJNA – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – FC PETROLUL PLOIEȘTI
ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – DUNĂREA CĂLĂRAȘI
CSM REȘIȚA – AFC UTA ARAD
LUCEAFĂRUL ORADEA – METALOGLOBUS BUCUREŞTI
FOTBAL CLUB ARGEŞ – SCM GLORIA BUZĂU

Etapa 15 (2 noiembrie 2019)
SCM GLORIA BUZĂU – ASSCS FARUL CONSTANŢA
METALOGLOBUS BUCUREŞTI – FOTBAL CLUB ARGEŞ
AFC UTA ARAD – LUCEAFĂRUL ORADEA
DUNĂREA CĂLĂRAȘI – CSM REȘIȚA
FC PETROLUL PLOIEȘTI – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA
AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE
RIPENSIA TIMIȘOARA – CONCORDIA CHIAJNA
SPORTUL SNAGOV – FOTBAL CLUB RAPID
FC UNIVERSITATEA CLUJ – DACO-GETICA BUCUREŞTI
CS MIOVENI – PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

Etapa 16 (9 noiembrie 2019)
ASSCS FARUL CONSTANŢA – PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU
DACO-GETICA BUCUREŞTI – CS MIOVENI
FOTBAL CLUB RAPID – FC UNIVERSITATEA CLUJ
CONCORDIA CHIAJNA – SPORTUL SNAGOV
TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – RIPENSIA TIMIȘOARA
ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
CSM REȘIȚA – FC PETROLUL PLOIEȘTI
LUCEAFĂRUL ORADEA – DUNĂREA CĂLĂRAȘI
FOTBAL CLUB ARGEŞ – AFC UTA ARAD
SCM GLORIA BUZĂU – METALOGLOBUS BUCUREŞTI

Etapa 17 (13 noiembrie 2019)
METALOGLOBUS BUCUREŞTI – ASSCS FARUL CONSTANŢA
AFC UTA ARAD – SCM GLORIA BUZĂU
DUNĂREA CĂLĂRAȘI – FOTBAL CLUB ARGEŞ
FC PETROLUL PLOIEȘTI – LUCEAFĂRUL ORADEA
AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – CSM REȘIȚA
RIPENSIA TIMIȘOARA – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA
SPORTUL SNAGOV – TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE
FC UNIVERSITATEA CLUJ – CONCORDIA CHIAJNA
CS MIOVENI – FOTBAL CLUB RAPID
PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – DACO-GETICA BUCUREŞTI

Etapa 18 (16 noiembrie 2019)
ASSCS FARUL CONSTANŢA – DACO-GETICA BUCUREŞTI
FOTBAL CLUB RAPID – PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU
CONCORDIA CHIAJNA – CS MIOVENI
TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE – FC UNIVERSITATEA CLUJ
ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA – SPORTUL SNAGOV
CSM REȘIȚA – RIPENSIA TIMIȘOARA
LUCEAFĂRUL ORADEA – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC
FOTBAL CLUB ARGEŞ – FC PETROLUL PLOIEȘTI
SCM GLORIA BUZĂU – DUNĂREA CĂLĂRAȘI
METALOGLOBUS BUCUREŞTI – AFC UTA ARAD

Etapa 19 (23 noiembrie 2019)
AFC UTA ARAD – ASSCS FARUL CONSTANŢA
DUNĂREA CĂLĂRAȘI – METALOGLOBUS BUCUREŞTI
FC PETROLUL PLOIEȘTI – SCM GLORIA BUZĂU
AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC – FOTBAL CLUB ARGEŞ
RIPENSIA TIMIȘOARA – LUCEAFĂRUL ORADEA
SPORTUL SNAGOV – CSM REȘIȚA
FC UNIVERSITATEA CLUJ – ASU POLITEHNICA TIMIȘOARA
CS MIOVENI – TURRIS-OLTUL TURNU MĂGURELE
PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU – CONCORDIA CHIAJNA
DACO-GETICA BUCUREŞTI – FOTBAL CLUB RAPID

Benny scos din sărite: „M-am uitat pe Instagramul Cristinei Neagu și mi-era rușine, frate!”
GSP.RO

Benny scos din sărite: „M-am uitat pe Instagramul Cristinei Neagu și mi-era rușine, frate!”

Horoscop 7 decembrie 2019. Taurii sunt năpădiți de gânduri triste
HOROSCOP

Horoscop 7 decembrie 2019. Taurii sunt năpădiți de gânduri triste