4060-161511-123333.jpg

Ca elemente de noutate, tricourile vor prezenta cinci dungi verticale, la fel ca stema clubului, şi vor exista trei modele de echipament de joc, pentru partidele disputate pe teren propriu (roşu şi albastru), pentru cele din deplasare (galben) şi pentru meciurile din Cupa României (roşu).

Nicoliţă, Ghionea şi Petre Marin, fotomodele

“Parteneriatul nostru cu Nike s-a extins de la echipa mare, la echipa a doua şi la întregul centru de copii şi juniori. Ne dorim ca noua schimbare de design să ne poarte noroc în noul sezon”, a declarat Valeriu Argăseală, preşedintele Stelei.

La eveniment au fost prezenţi şi trei dintre fotbaliştii lui Cristiano Bergodi, Sorin Ghionea, Petre Marin şi Bănel Nicoliţă, iar directorul de marketing al clubului, Bobby Durbac, a anunţat că în cel mai scurt timp tricourile vor putea fi achiziţionate din magazinele oficiale ale Stelei şi de la punctele de desfacere ale producătorului de echipament sportiv.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.