Componentii echipei FC Sevilla, insotiti de antrenorul Juande Ramos, au facut o plimbare, ieri, inainte de pranz, oprindu-se in fata Palatului Parlamentului.


Spaniolii, fara golgheterul Frederic Kanoute, au plecat pe jos de la hotelul Marriott, unde sunt cazati, oprindu-se la Palatul Parlamentului, constructie pe care au admirat-o de pe trotuar, optand sa nu viziteze fosta Casa a Poporului. Dupa aproximativ o jumatate de ora, s-au intors la hotel.

Elevii lui Olaroiu s-au distrat in clubul IDM

Jucatorii stelisti s-au relaxat timp de aproape doua ore, pana la pranz, la Complexul IDM din Regie. Fara antrenorul Cosmin Olaroiu, portarul Andrey Nazario Afonso si atacantul Victoras Iacob, ramasi la stadion, “ros-albastrii” au dat autografe fanilor atat la sosire, cat si la plecare. Stelistii au jucat rummy (Nicolita, Badea,  Baciu, Croitoru), tenis de masa (Ghionea si medicul Paligora) sau biliard (Radoi – Coman,  Thereau – Goian, Paraschiv – Ochirosii).


 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.