Femeia avea multiple urme de muşcături pe tot corpul. Potrivit poliţiştilor, cel mai probabil femeia a fost atacată de o haită de câini fără stăpân marţi după-amiaza, când se întorcea spre casă. Ea nu a cerut ajutor şi nici nu a povestit nimănui ce s-a întâmplat. Azi dimineaţă, femeia a fost vizitată de copiii săi, care au găsit-o decedată, într-o baltă de sânge.
Criminaliştii cred că decesul ar fi survenit ca urmare a unei hemoragii provocate de muşcăturile câinilor, pentru că victima nu are alte leziuni de violenţă pe corp. În cazul de faţă s-a dispus autopsia, iar ancheta continuă până la stabilirea împrejurărilor care au dus la moartea femeii.
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.