cariera in design vestimentar.
L-am cunoscut pe tatal copilului meu, cu care am incercat sa-mi intemeiez o familie. Dar nu a fost sa fie asa. Batuta, am ajuns in diferite centre maternale.
Acum traiesc intr-un stres continuu, pentru ca numai ploile din ultimele zile i-au impiedicat pe proprietari sa ma dea afara din locuinta. Nu am unde sa ma duc. Nu-mi doresc ca fiul meu sa aiba aceeasi soarta ca si mine. Nu vreau sa stie prin ce am trecut eu si nu vreau sa ajunga in vreo casa de copii. imi doresc sa fiu aproape de el. Doar pentru el traiesc.
Am mai facut un curs de asistent manager, operare PC, incercand sa ma reprofilez intr-o meserie mai cautata decat a mea.
Ajutati-ma sa am o viata normala. Vreau sa fac ceva de care fiul meu sa fie mandru. Serviciu nu pot sa-mi iau pentru ca nu am o locuinta stabila.
Am nevoie de ajutor: de o camera curata (cu chirie rezonabila) unde sa-mi cresc copilul si o slujba care sa-mi permita sa vad si de copil, pentru ca sunt singura, fara nici un ajutor.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.