Heche a făcut un selfie cu proprietarul Richard Glass, 51 de ani. Ea și-a cumpărat o perucă roșcată pentru 125 de dolari.

Fotografia a fost făcută la ora 10.35. Doar 21 de minute mai târziu, la 10.56, actrița intra cu mașină înt-o rezidență din cartierul Mar Vista.

„Nu mă așteptam la o asemenea tragedie. Anne a fost politicoasă și caldă. Întâlnirea a fost extrem de plăcută”, e declarat Glass. Întrebat dacă a văzut semne cum că actrița ar fi beată sau sub influența drogurilor, bărbatul a fost categoric: „Nici vorbă”.

Anne Heche a avut un accident cu Mini Cooper-ul ei, pe 5 august. Ea a intrat cu mașina într-un garaj al unui complex de apartamente și, mai târziu, s-a izbit de o casă. Vehiculul a luat foc, incendiul a fost stins, iar actrița a fost extrasă din epavă cu răni grave și plasată în comă, ulterior, la spital.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.