Omul lucra, zilele trecute, la circular, când parul pe care îl tăia i s-a înfipt direct în piept. A fost dus de urgenţă la spital, iar medicii au fost nevoiţi să cioplească parul pentru a-i face pacientului o tomografie, întrucât nu încăpea în aparat.
Imediat a fost supus unei intervenţii chirurgicale, iar doctorii au reuşit să-i scoată ţăruşul din piept. Salvatorii săi susţin că bărbatul a avut noroc, pentru că obiectul nu i-a atins nici un organ vital, astfel că pacientul are şanse mari să-şi revină complet.
Aceasta este bucata de lemn care i-a străpuns bărbatului pieptul
Sursă foto: CityNews.ro
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.