„Poliţia oraşului Petrila a fost sesizată cu privire la faptul că  există un cadavru la Peştera Vacii, mai sus de Cheile Roşia. Poliţiştii au stabilit că este vorba despre o femeie în vârstă de 40 de ani, al cărei cadavru se afla  în stare avansată de putrefacţie, la circa 10 metri de intrarea  în peştera respectivă.  Femeia nu avea acte de identitate sau alte bunuri asupra sa”, a declarat purtătorul de cuvânt IPJ Hunedoara, Laura Brad, conform tvsud.ro.
Poliţiştii efectuează cercetări pentru a stabili identitatea femeii care a fost găsită decedată lângă peşteră, dar şi dacă aceasta a fost victima vreunei infracţiuni.
Foto: Arhivă

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.