Cel care îl vizitează astăzi pe liderul social-democraților este nimeni altul decât socrul său, senatorul Ilie Sârbu, tatăl eurodeputatei Daciana Sârbu, soția lui Victor Ponta!
Surse din PSD spun că Sârbu este deja în avionul cu destinația Istanbul, scopul vizitei fiind să își vadă ginerele la spital și să mai discute despre situația din PSD și despre guvernarea României.
Vizita pe malul Bosforului a liderului senatorilor social-democrați se desfășoară chiar în ziua când în Parlament are loc la ora 17.00 votul pentru învestirea noului șef al Serviciului Român de Informații Externe, SIE, Mihai Răzvan Ungureanu, vot de la care PSD a anunțat că se va abține.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.