Realizatoarea emisiunii “Legile Puterii” a precizat că decizia a fost luată de postul Realitatea Plus, care a hotărât o schimbare de politică editorială.

“A fost ultima emisiune la Realitatea Plus. Vă mulțumesc mult pentru că ați fost alături de mine. Am simțit în fiecare zi susținerea voastră! Postul a decis o schimbare de politică editorială”, a notat Mădălina Dobrovolschi pe Facebook.

“Le mulțumesc și colegilor! O mențiune de final, dar foarte importantă – în comunicatul postului s-a strecurat o eroare – NU MĂ ALĂTUR ECHIPEI DE GUVERNARE. Când voi avea anunțuri despre următorii pași vă asigur că le voi face eu, ca de obicei, aici! Vă îmbrățisez pe toți!”, a adăugat fosta purtătoare de cuvânt a Președinției României.

Realitatea Plus a anunțat, pe site-ul televiziunii, că locul Mădălinei Dobrovolschi va fi luat de Alexandra Păcuraru, fiica patronului postului, Maricel Păcuraru.

“Legile Puterii va fi moderată începând de luni, 5 octombrie, de realizatoarea TV Alexandra Păcuraru. Aceasta va fi față în față cu cei mai puternici oameni în stat, cu liderii momentului și cu cei mai buni analiști”, a notat realitatea.net.

https://www.facebook.com/madalina.puscalau/posts/4807361829281732

FOTO: Facebook – Mădălina Dobrovolschi

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Urmărește cel mai nou VIDEO

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.