4049-158346-pereche.jpg

Cristian Daminuţă este îndrăgostit şi nu s-a ferit să facă public acest lucru. Proaspăta achiziţie a Rapidului a reuşit să o cucerească pe Andreea Tonciu, după două luni de tatonări.

“Mi-a plăcut de Andreea de mult, de când lucra la Kanal D. Prima oară am ieşit împreună în aprilie, însă de-abia de la începutul acestei luni pot spune că formăm un cuplu. Sunt foarte fericit alături de ea”, a mărturisit Daminuţă.

La rândul ei, Andreea a confirmat: “Cristi Daminuţă este la această oră cel mai frumos lucru din viaţa mea. Suntem foarte fericiţi împreună”, spune frumoasa brunetă.

Conduce în costum de baie

Andreea Tonciu (23 de ani) şi-a făcut apariţia weekendul trecut, la Mamaia, la bordul ultimului model Renault Megane.

Fosta vedetă a postului Kanal D a testat maşina pe “Autostrada Soarelui”, mergând cu 200 km/oră spre Constanţa. Şi pentru că era foarte cald afară, Andreea a condus în costum de baie, spre deliciul şoferilor de sex masculin.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.