Potrivit Shanghai Daily, vestea bună nu se opreşte aici, deoarece prezervativele pot fi luate gratuit din acele automate, nefiind nevoie să ai bani pentru a le achiziţiona. Totuşi, studenţii din Shanghai care le-au încercat imediat cum au fost instalate, sunt de părere că automatele acestea nu oferă prezervative la fel de bune precum acelea din căminele studenţeşti care sunt, din păcate, contra cost.

Până acum, în Shanghai era circa 3.000 de automate de unde oamenii îşi puteau procura prezervative dar nu erau gratuite şi puţini erau aceia care le foloseau. Acum, cele fără bani au fost luate cu asalt de chinezi.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.