El a purtat un costum Trends by Adina Buzatu de 2.000 de euro şi aceleaşi bretele pe care le-a avut actorul britanic Daniel Craig, interpretul agentului 007, în filmul “Casino Royale”.

Pe post de “Bond Girls”, costumate sexy şi “dotate”, la rândul lor, cu pistoale, au urcat pe podium Roxana Ciuhulescu şi Laurette Atindehou, iar printre celelalte vedete care au defilat s-au remarcat Andreea Tonciu, vedeta de rubricii Vremea din Libertatea, şi Denisa de la Bambi.

Partea masculină a manechinelor s-a văzut nevoită să apară pe podium în hainele aduse de acasă, pentru că exact înainte de prezentare designerul Mihaela Drafta, semnatara colecţiei, şi Adina Buzatu, care a furnizat ţinutele pentru băieţi, s-au luat la harţă în culise.

Cea din urmă s-a retras din prezentare, acceptând să-l mai îmbrace cu hainele sale numai pe Radu Mazăre.

 

3959-135592-fetebond.jpg

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.