Un tânăr, din câte se pare drogat, a ieşit la plimbare pe bulevardul Aurel Vlaicu, dar nu oricum, ci gol! Mai mulţi oameni, oripilaţi de gestul acestuia au sunat la poliţie, dar au avut grijă şi să imortalizeze momentul.
Astfel, oamenii legii ajunşi la faţa locului au găsit un tânăr, în vârstă de 20 de ani, care la ora 14, în toiul zilei, a ales să se plimbe gol puşcă prin Constanţa. După ce poliţiştii au încercat să îl convingă să meargă acasă, fătă succes, cel care a reuşit să îl îndrume spre apartament a fost chiar tatăl său.
Acesta a spus că fiul a consumat băuturi alcoolice după care a plecat din apartament. Observând că băiatul nu se află în casă, a ieşit pe stradă şi a rămas uimit de modul în care l-a găsit.
Sursa foto: replicaonline.ro
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.