Fata de 16 ani din București, disparută de acasă în urmă cu 13 zile, s-a întors cu bine acasă, la părinți.Tânăra a luat decizia, după ce a văzut la știri, apelul disperat al părinților. Până în prezent, nimeni nu știe ce a determinat-o să fugă de acasă.

„S-a întors acasă, este bine, dar puțin bulversată, speriată. Trebuie să discutăm, să vedem ce s-a întâmplat”, a declarat tatăl la Protv. Anunțul de pe Facebook în care familia cere ajutorul oamenilor a fost distribuit de mii de ori, iar sâmbăta tatal a facut si un apel către Denisa. Ion Andrei, tatăl Denisei: „Deni, iubita mea, te rog frumos întoarce-te acasă! Mami și cu Bia, noi avem nevoie de tine și tu ai nevoie de noi. Întorce-te, te rog din suflet! Mami este distrusa. Bia, la fel, întreaba toată ziua de tine. Te tog, întoarce-te acasă! Te așteptăm cu drag! Te iubim!”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.