Cu ocazia Zilei Naționale, preşedintele a fost în Piaţa Obor din Capitală, unde sunt împărţite, de Ziua Naţională, peste 16.000 de porţii de fasole cu costiţă. Traian Băsescu a stat de vorbă cu Neculai Onțanu, primarul sectorului 2, iar la ieșire a stat de vorbă cu oamenii.
Şeful statului a dat mâna cu cei prezenţi, majoritatea acestora urându-i „La mulţi ani!” şi „Sănătate”. O femeie a încercat să-i pupe mâna preşedintelui, dar acesta s-a eschivat, însă nu a putut să evite momentul în care un bărbat i-a pupat mâna, informează Mediafax.
 
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI

Ați sesizat o eroare într-un articol din Libertatea? Ne puteți scrie pe adresa de email eroare@libertatea.ro

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.