Cei doi s-au șicanat pe traseu, iar, când au ajuns într-o parcare, s-au dat jos și s-au luat la harță.

Cei doi și-au dat câte o palmă. Ca să fie și mai „convingător”, românul a scos un pistol cu aer comprimat și l-a împușcat pe rivalul său fix în ochi, a informat gazetaromaneasca.com.

Incidentul a avut loc pe autostradă, între Imperia și Genova. Românul a încercat să fugă, dar a fost recunoscut de polițiștii care au urmărit camerele de luat vederi din zona incidentului.

Românul a fost descoperit la Savona, dar a fost reținut în zona localității Varezze.


Cum a ajuns un tipograf pasionat de șah din Bacău, cerșetor în Huskvarna, Suedia. Și cum descriu cei doi adolescenți care l-au ucis crima lor gratuită! În căutarea lui Gică: Omul – ultimul episod (5)

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.