De asemenea, a susținut că a fost vorba de un moment de neatenție, când se afla în fața locuinței sale.

Alexandra Stan a ajuns de urgență la spital, după ce și-a luxat glezna. Vedeta fusese invitată la „Teo Show”. „Am avut o criză înainte să vin la voi în emisiune”

Toate aceste detalii, artista le-a oferit printr-o intervenție telefonică, înainte de a ajunge în platoul emisiunii.

„Am avut o criză înainte să vin la voi în emisiune, nu știam cu ce să mă încalț, pentru că nu pot să port tocuri și când eram în fața blocului mi-am luxat piciorul.

Am mers de dimineață la medic”, a povestit Alexandra Stan, într-o intervenție telefonică la „Teo Show” pentru a explica de ce întârzie.

Alexandra Stan a părăsit Survivor România, la sfatul medicului, care i-a interzis să continue competiția din cauza problemelor de sănătate.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.