După ce s-a căsătorit civil, în secret cu avocatul Dragoş Apostolescu, în faţa ofiţerului de stare civilă a sectorului 3 din Capitală, Nadine, simpatica mulatră care a făcut parte din „Şcoala Vedetelor”, cea care a prezentat emisiunea „Banc Show” şi „Sex cu Nadine” se pregăteşte să-şi unească destinele cu alesul său, cu care are un băieţel, şi în faţa lui Dumnezeu.
Cununia religioasă va avea loc mâine, la o biserică catolică din Băneasa. Cum Dragos este otrodox, mulatra şi-a convins soţul să fie el cel care trece la religia sa. „Dragoş va trece la catolicism. Ne vom căsători la o biserică catolică din Băneasa”, a declarat Nadine pentru Libertatea.
Nadine şi Dragoş sunt împreună de mai bine de şase ani. Mulatra s-a întors din SUA special pentru a-şi întemeia o familie alături de iubitul său.
Timp de câteva luni, cei doi soţi au făcut, săptămânal, repetiţii la biserică, alături de preotul care-i va cununa religios. Părintele le-a dat lecţii despre tainele căsătoriei, pentru ca viitorii miri să nu fie luaţi prin surprindere.
 
 
 

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.