Olivia Steer

Reacția Oliviei Steer după ce i-a fost retras premiul primit la Gala Femeilor care Dăruiesc Sănătate
20 apr. 2018

Reacția Oliviei Steer după ce i-a fost retras premiul primit la Gala Femeilor care Dăruiesc Sănătate

Olivia Steer, despre cea mai grea pierdere pe care a suferit-o. "A fost mult prea târziu"
18 mar. 2018

Olivia Steer, despre cea mai grea pierdere pe care a suferit-o. "A fost mult prea târziu"

Viciul neștiut al Oliviei Steer și al lui Andi Moisescu. Au renunțat definitiv după moartea tatălui ei
17 mar. 2018

Viciul neștiut al Oliviei Steer și al lui Andi Moisescu. Au renunțat definitiv după moartea tatălui ei

Cum și-a visat Olivia Steer sora moartă de cancer. "Am rămas șocată"
16 mar. 2018

Cum și-a visat Olivia Steer sora moartă de cancer. "Am rămas șocată"

Olivia Steer a dezvăluit amănunte mai puțin știute despre familia ei. “Trec cu grație peste toate”
9 mar. 2018

Olivia Steer a dezvăluit amănunte mai puțin știute despre familia ei. “Trec cu grație peste toate”

Cum arăta Olivia Steer în urmă cu peste 15 ani. Era la începuturile carierei | FOTO
30 ian. 2018

Cum arăta Olivia Steer în urmă cu peste 15 ani. Era la începuturile carierei | FOTO

Cum a început relația dintre Andi Moisescu și Olivia Steer. "Am trăit cu impresia că e prins într-o relație serioasă, cu perspective" | FOTO
22 nov. 2017

Cum a început relația dintre Andi Moisescu și Olivia Steer. "Am trăit cu impresia că e prins într-o relație serioasă, cu perspective" | FOTO

Fiul Oliviei Steer a decis să nu mai fie vegetarian, însă mama lui a luat atitudine. “A început să aibă probleme”
3 nov. 2017

Fiul Oliviei Steer a decis să nu mai fie vegetarian, însă mama lui a luat atitudine. “A început să aibă probleme”

Olivia Steer și Andi Moisescu au împlinit 13 ani de căsătorie. Ce mesaj i-a transmis soția realizatorului tv
25 sept. 2017

Olivia Steer și Andi Moisescu au împlinit 13 ani de căsătorie. Ce mesaj i-a transmis soția realizatorului tv

EXCLUSIV | Andi Moisescu, despre viața și cariera sa. Care este adevărata relație cu Florin Călinescu
14 sept. 2017

EXCLUSIV | Andi Moisescu, despre viața și cariera sa. Care este adevărata relație cu Florin Călinescu

Olivia Steer, mesaj controversat pe Facebook. “Oncologii vor fi condamnați pentru genocid”
8 sept. 2017

Olivia Steer, mesaj controversat pe Facebook. “Oncologii vor fi condamnați pentru genocid”

Olivia Steer a primit titlul de „Gâscă a Fecundităţii Neamului“. Ce alte vedete au fost premiate la Gala Hate Awards
17 mai. 2017

Olivia Steer a primit titlul de „Gâscă a Fecundităţii Neamului“. Ce alte vedete au fost premiate la Gala Hate Awards

Ce îi mână în luptă pe părinții care se opun obligativității vaccinării. Drama actriței Ani Crețu a început cu imunizarea la rujeolă
12 mai. 2017

Ce îi mână în luptă pe părinții care se opun obligativității vaccinării. Drama actriței Ani Crețu a început cu imunizarea la rujeolă

21 de copii au murit, Olivia Steer nu e impresionată:  ”Sunt declarații politice”
12 apr. 2017

21 de copii au murit, Olivia Steer nu e impresionată: ”Sunt declarații politice”

Adevăratul motiv pentru care Olivia Steer a renunțat la țigări. "Am fumat foarte mult. 14 ani"
25 feb. 2017

Adevăratul motiv pentru care Olivia Steer a renunțat la țigări. "Am fumat foarte mult. 14 ani"

Olivia Steer, replică dură la adresa unui medic. “Asumaţi-vă în scris că orice s-ar întâmpla cu copilul meu e vina dumneavoastră!”
23 feb. 2017

Olivia Steer, replică dură la adresa unui medic. “Asumaţi-vă în scris că orice s-ar întâmpla cu copilul meu e vina dumneavoastră!”

Andi Moisescu, despre cel mai copleșitor moment din viața sa. A fost părăsit de tatăl său
20 feb. 2017

Andi Moisescu, despre cel mai copleșitor moment din viața sa. A fost părăsit de tatăl său

Olivia Steer, reacție dură după ce o fetita din Craiova a murit pentru că nu a fost vaccinată
18 dec. 2016

Olivia Steer, reacție dură după ce o fetita din Craiova a murit pentru că nu a fost vaccinată

Culisele vieții de familie. Secretul siluetei lui Andi Moisescu / VIDEO EXCLUSIV
13 dec. 2016

Culisele vieții de familie. Secretul siluetei lui Andi Moisescu / VIDEO EXCLUSIV

Olivia Steer a explicat de ce nu răspunde la întrebarea dacă și-a vaccinat copiii
25 sept. 2016

Olivia Steer a explicat de ce nu răspunde la întrebarea dacă și-a vaccinat copiii

Olivia Steer a făcut anunțul după 12 ani de căsnicie. "Ne-am căsătorit din dragoste"
25 sept. 2016

Olivia Steer a făcut anunțul după 12 ani de căsnicie. "Ne-am căsătorit din dragoste"

Andi Moisescu îi ia apărarea Oliviei Steer: ”Soția mea a fost pur și simplu linșată mediatic”
23 sept. 2016

Andi Moisescu îi ia apărarea Oliviei Steer: ”Soția mea a fost pur și simplu linșată mediatic”

Olivia Steer a vorbit la Mihai Gâdea, iar zeci de telespectatorii au sesizat CNA
22 sept. 2016

Olivia Steer a vorbit la Mihai Gâdea, iar zeci de telespectatorii au sesizat CNA

Mircea Cărtărescu sare în apărarea Oliviei Steer. “E o victimă, aproape o martiră”
22 sept. 2016

Mircea Cărtărescu sare în apărarea Oliviei Steer. “E o victimă, aproape o martiră”

Olivia Steer, despre acuzațiile medicilor. "Se exprimă foarte vulgar"
22 sept. 2016

Olivia Steer, despre acuzațiile medicilor. "Se exprimă foarte vulgar"

Şerban Huidu, despre Olivia Steer: "Eşti imbecil să o crezi? Îţi meriţi soarta"
20 sept. 2016

Şerban Huidu, despre Olivia Steer: "Eşti imbecil să o crezi? Îţi meriţi soarta"

Prof. dr. Monica Pop: ”Olivia Steer ar trebui să meargă la psiholog!”
16 sept. 2016

Prof. dr. Monica Pop: ”Olivia Steer ar trebui să meargă la psiholog!”

Olivia Steer șochează din nou: ”Formele agresive de cancer par să intre în remisie totală dacă sunt lăsate în pace”
16 sept. 2016

Olivia Steer șochează din nou: ”Formele agresive de cancer par să intre în remisie totală dacă sunt lăsate în pace”

Olivia Steer, mesaj șocant pe Facebook. Ce a spus despre adopțiile făcute de cuplurile gay
26 mai. 2016

Olivia Steer, mesaj șocant pe Facebook. Ce a spus despre adopțiile făcute de cuplurile gay

Olivia Steer reacţionează în cazul scandalului din sistemul sanitar. "Politicienii protejează anumite importuri"
12 mai. 2016

Olivia Steer reacţionează în cazul scandalului din sistemul sanitar. "Politicienii protejează anumite importuri"

Olivia Steer, prima reacţie în cazul bebeluşilor bolnavi! ”Un joc de alba-neagra cu brânzică de vaci”
1 mar. 2016

Olivia Steer, prima reacţie în cazul bebeluşilor bolnavi! ”Un joc de alba-neagra cu brânzică de vaci”