ACTUALIZARE 4 iulie. FCSB va disputa miercuri, 4 iulie, prima partida amicală a stagiului de pregătire din Olanda, împotriva celor de la FC Bruges, echipa campioana a Belgiei. Jocul va avea loc de la 18:30 (19:30 ora României) și va fi transmis în direct pe contul de YouTube al FCSB, la adresa https://www.youtube.com/FCSBTV. Locul de disputare al partidei este Baza De Veluwse Boys, din Garderen, iar adresa acesteia este: Hogesteeg 28, 3886 MA Garderen.

Astfel, după un antrenament ușor efectuat duminică seară, elevii lui Nicolae Dică au fost supuși unei ședințe de pregătire intensă luni dimineața, care a durat aproximativ două ore. Cel de-al doilea antrenament al zilei a fost programată la ora locală 18:00.

Prima partida amicală pe care FCSB o va disputa în Olanda este impotriva campioanei Belgiei, FC Bruges, și va avea loc miercuri, 4 iulie, începând cu ora locală 18:00 (19:00, ora României), la Garderen.

Meciul va fi transmis in direct pe www.youtube.com/FCSBTV, canalul de YouTube al clubului nostru, la care va puteti abona oricand!

Rezultatele amicalelor echipelor din Liga 1 înaintea sezonului 2018-2019. Azi joacă Astra și Gaz Metan

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.