Ultimul rezultat negativ al „câinilor”, 0-2 acasă cu CFR Cluj, i-a aprins iar imaginația oficialului „roș-albaștrilor”, care și-a văzut din nou echipa căzând pe locul 2, în urma ardelenilor.

Mihai Stoica a ironizat-o din nou pe Dinamo: „Play-off, play-out, tot play e!”

Mihai Stoica a râs pe seama dinamoviștilor care sunt la 4 puncte distanță de ultimul loc de play-off, pe care e Astra. Iar programul ultimelor 8 runde din sezonul regular nu-i în măsură să le ofere prea multe garanții lui Miriuță și elevilor săi, care par deja resemnați că vor juca pentru evitarea retrogradării.

„Play-off, play-out, tot play e!”, a fost mesajul postat de MM Stoica.

Mihai Stoica a ironizat-o din nou pe Dinamo: ”Tot play e!”

Nu e prima oară când oficialul „fecesebiștilor” râde de rivali. Iată alte mesaje în aceeași notă:

„E bine pentru noi că va fi o luptă în trei pentru câștigarea campionatului. Ar fi fost bine să fie o luptă în patru, dar alții trebuie să-și schimbe numele în campioana play-out-ului. Doar la o echipă mă refer! Știți voi care este aceea.

„Odată cu realegerea lui Gino Iorgulescu în fruntea Ligii Profesioniste de Fotbal, cei de la Dinamo ar putea beneficia de o schimbare în regulament. Dacă play-off-ul ar fi format din 8 echipe și play-out-ul din 6, atunci ar avea și ei șanse de a pătrunde în elita fotbalului românesc. Așa, e mai greu”.

„Acel moment în care realizezi că te gândești la primăvară, în timp ce alții au fost eliminați în plină vară europeană…”.

CITEȘTE ȘI: 

Horoscop, luni, 20 noiembrie 2017. Vărsătorii au multe de învățat despre bani și alte valori, chiar dacă au impresia că știu totul

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.