Oana Turcu

Oana Turcu, soția lui Cristi Brancu, a slăbit spectaculos. Cum arată acum. „Nu îmi mai este rușine să stau pe plajă în costum de baie”
13 sept. 2024

Oana Turcu, soția lui Cristi Brancu, a slăbit spectaculos. Cum arată acum. „Nu îmi mai este rușine să stau pe plajă în costum de baie”

Cristi Brancu și Oana Turcu s-au căsătorit în urmă cu 16 ani, iar acum au dezvăluit un detaliu mai puțin știut despre ei. „Nu pot să îl spun la televizor”
27 mai. 2024

Cristi Brancu și Oana Turcu s-au căsătorit în urmă cu 16 ani, iar acum au dezvăluit un detaliu mai puțin știut despre ei. „Nu pot să îl spun la televizor”

Gestul făcut de Cristi Brancu după 15 ani de căsnicie. Oana Turcu nu se aștepta la asta. „Vorbisem la telefon, mai mult prin mesaje”
5 nov. 2023

Gestul făcut de Cristi Brancu după 15 ani de căsnicie. Oana Turcu nu se aștepta la asta. „Vorbisem la telefon, mai mult prin mesaje”

Anunțul făcut de Cristi Brancu după 14 ani de căsnicie cu Oana Turcu. „Ea are o sumedenie de idei”
19 iul. 2022

Anunțul făcut de Cristi Brancu după 14 ani de căsnicie cu Oana Turcu. „Ea are o sumedenie de idei”

Oana Turcu a povestit un episod şocant legat de fiul Zinei Dumitrescu. Ce a făcut acesta înainte ca mama lui să moară
28 mar. 2019

Oana Turcu a povestit un episod şocant legat de fiul Zinei Dumitrescu. Ce a făcut acesta înainte ca mama lui să moară

Oana Turcu și Cristi Brancu sărbătoresc zece ani de căsnicie. Ce cadou a primit vedeta din partea soțului ei
25 oct. 2018

Oana Turcu și Cristi Brancu sărbătoresc zece ani de căsnicie. Ce cadou a primit vedeta din partea soțului ei

Nico, dezvăluiri surprinzătoare despre fiica ei. ”Cred că  fiica mea moștenește gelozia de la mine”
30 aug. 2018

Nico, dezvăluiri surprinzătoare despre fiica ei. ”Cred că fiica mea moștenește gelozia de la mine”

Mirabela Dauer a vorbit despre problemele de sănătate. “Dumnezeu m-a trimis la analize”
18 mai. 2018

Mirabela Dauer a vorbit despre problemele de sănătate. “Dumnezeu m-a trimis la analize”

Cu cine a fost înlocuit Mihai Morar la emisiune. Prezentatorul are probleme
18 apr. 2018

Cu cine a fost înlocuit Mihai Morar la emisiune. Prezentatorul are probleme

Oana Turcu a slăbit mult. Cum a reușit soția lui Cristi Brancu să dea jos kilogramele în plus
14 apr. 2018

Oana Turcu a slăbit mult. Cum a reușit soția lui Cristi Brancu să dea jos kilogramele în plus

Oana Turcu, dezvăluire cutremurătoare după moartea Israelei Vodovoz. “Îi căzuse părul și…”
10 mar. 2018

Oana Turcu, dezvăluire cutremurătoare după moartea Israelei Vodovoz. “Îi căzuse părul și…”

Monica Pop recunoaște că este violentă. “Am pierdut și prieteni pentru asta”
9 mar. 2018

Monica Pop recunoaște că este violentă. “Am pierdut și prieteni pentru asta”

Oana Turcu, iepuraş pentru Andrei Ștefănescu, la doar câteva săptămâni după ce a devenit tată. Cum arată băiețelul său
14 apr. 2017

Oana Turcu, iepuraş pentru Andrei Ștefănescu, la doar câteva săptămâni după ce a devenit tată. Cum arată băiețelul său

Manuela Hărăbor, dezvăluire șocantă despre ochii ei albaștri care au frânt o mulţime de inimi! “Nu se ştia că, de fapt…”
9 mar. 2017

Manuela Hărăbor, dezvăluire șocantă despre ochii ei albaștri care au frânt o mulţime de inimi! “Nu se ştia că, de fapt…”

Oana Turcu și soțul ei, goi în cadă. Imaginea a creat isterie în mediul virtual
25 ian. 2017

Oana Turcu și soțul ei, goi în cadă. Imaginea a creat isterie în mediul virtual

Cât de mult a slăbit soția lui Cristi Brancu. Oana Turcu arată spectaculos
27 iul. 2016

Cât de mult a slăbit soția lui Cristi Brancu. Oana Turcu arată spectaculos

Oana Turcu și Cristi Brancu, declarații de dragoste inedite | FOTO
21 ian. 2016

Oana Turcu și Cristi Brancu, declarații de dragoste inedite | FOTO

Cum au reușit să SLĂBEASCĂ Oana Turcu și Cristi Brancu. Iată secretul lor!
27 iun. 2015

Cum au reușit să SLĂBEASCĂ Oana Turcu și Cristi Brancu. Iată secretul lor!

Oana Turcu l-a lăsat perplex pe Brancu. Ce i-a spus soțului ei despre cadoul de 8 Martie
6 mar. 2015

Oana Turcu l-a lăsat perplex pe Brancu. Ce i-a spus soțului ei despre cadoul de 8 Martie

Leonard Doroftei, alături de Cristian Ţopescu la Gala Celebrităţilor
18 dec. 2014

Leonard Doroftei, alături de Cristian Ţopescu la Gala Celebrităţilor

Alt CONDAMNAT în "Dosarul Valiza": "RECUNOAŞTE comiterea faptelor!"
18 dec. 2014

Alt CONDAMNAT în "Dosarul Valiza": "RECUNOAŞTE comiterea faptelor!"

Leonard Doroftei, ”prins” între fete frumoase / GALERIE FOTO
18 dec. 2014

Leonard Doroftei, ”prins” între fete frumoase / GALERIE FOTO

O VEDETĂ de la NOI, luată la TREI PĂZEŞTE: "RECUNOAŞTE că ŢI-AI PUS SILICOANE!"
16 oct. 2014

O VEDETĂ de la NOI, luată la TREI PĂZEŞTE: "RECUNOAŞTE că ŢI-AI PUS SILICOANE!"

Oana Turcu, în propria emisiune: "Am coşmaruri noaptea că Brancu că înşală"
18 apr. 2014

Oana Turcu, în propria emisiune: "Am coşmaruri noaptea că Brancu că înşală"

FOTOGRAFIE DE COLECŢIE. Cristi Brancu şi Oana Turcu, ÎN CEL MAI FRUMOS MOMENT AL VIEŢII LOR
17 sept. 2013

FOTOGRAFIE DE COLECŢIE. Cristi Brancu şi Oana Turcu, ÎN CEL MAI FRUMOS MOMENT AL VIEŢII LOR

Uite LA BRAŢUL CĂRUI BĂRBAT se afla NEVASTA LUI CRISTI BRANCU în urmă cu ani! | FOTO
28 aug. 2013

Uite LA BRAŢUL CĂRUI BĂRBAT se afla NEVASTA LUI CRISTI BRANCU în urmă cu ani! | FOTO

A VĂZUT MOARTEA CU OCHII! Ce a păţit o vedetă de la noi, la o terasă în staţiunea Mamaia
14 iul. 2013

A VĂZUT MOARTEA CU OCHII! Ce a păţit o vedetă de la noi, la o terasă în staţiunea Mamaia

"M-A CERUT DE SOŢIE ÎN FAŢA TUTUROR!" Uite ce vedetă a avut parte de un moment atât de emoţionant
20 iun. 2013

"M-A CERUT DE SOŢIE ÎN FAŢA TUTUROR!" Uite ce vedetă a avut parte de un moment atât de emoţionant

Cei doi bărbaţi din viaţa OANEI TURCU. Uite cine o face cu adevărat fericită
4 iun. 2013

Cei doi bărbaţi din viaţa OANEI TURCU. Uite cine o face cu adevărat fericită

Oana Turcu îi trage UN SEMNAL DE ALARMĂ URGENT lui Gigi Becali: "De data asta nu trebuie să mai întârziaţi cu TRATAMENTUL!"
29 apr. 2013

Oana Turcu îi trage UN SEMNAL DE ALARMĂ URGENT lui Gigi Becali: "De data asta nu trebuie să mai întârziaţi cu TRATAMENTUL!"

Ce se mai pupă! Două vedete tv de la noi, sărut pasional la restaurant
11 mar. 2013

Ce se mai pupă! Două vedete tv de la noi, sărut pasional la restaurant

Ce REVELAȚIE  a avut o vedetă de la noi în timpul nașterii fiului ei
6 mar. 2013

Ce REVELAȚIE a avut o vedetă de la noi în timpul nașterii fiului ei

Oana Turcu l-a ajutat pe Dan Bittman să lupte împotriva calviţiei. Uite cum a stopat artistul căderea părului!
22 nov. 2012

Oana Turcu l-a ajutat pe Dan Bittman să lupte împotriva calviţiei. Uite cum a stopat artistul căderea părului!

Elena de la Mandinga a ŞOCAT cu părul şi bubele de pe corp! AFLĂ CUM POATE SCĂPA DE PROBLEME
8 nov. 2012

Elena de la Mandinga a ŞOCAT cu părul şi bubele de pe corp! AFLĂ CUM POATE SCĂPA DE PROBLEME

Libertatea.ro îţi prezintă LECŢIA DE FRUMUSEŢE, CU OANA TURCU
8 nov. 2012

Libertatea.ro îţi prezintă LECŢIA DE FRUMUSEŢE, CU OANA TURCU

Ce a păţit Oana Turcu de ziua ei! "Mă întrebati dacă mi-am putut opri lacrimile?"
2 nov. 2012

Ce a păţit Oana Turcu de ziua ei! "Mă întrebati dacă mi-am putut opri lacrimile?"

Oana Turcu o ajută pe Laurette să SCAPE de VERGETURI. Uite cum!
21 oct. 2012

Oana Turcu o ajută pe Laurette să SCAPE de VERGETURI. Uite cum!

Oana Turcu o învață pe Laura Cosoi cum să scape de riduri. Vezi ce sfaturi îi dă!
1 oct. 2012

Oana Turcu o învață pe Laura Cosoi cum să scape de riduri. Vezi ce sfaturi îi dă!

Oana Turcu te învaţă cum să-ţi protejezi părul de soare şi de mare
25 aug. 2012

Oana Turcu te învaţă cum să-ţi protejezi părul de soare şi de mare

Cât de bine arată Oana Turcu! Vedeta a dezvăluit secretul picioarelor perfecte!
16 aug. 2012

Cât de bine arată Oana Turcu! Vedeta a dezvăluit secretul picioarelor perfecte!

Oana Turcu şi Cristi Brancu i-au tăiat moţul fiului lor la Viena. Uite ce a ales Tudor de pe "tava destinului" | FOTO
5 aug. 2012

Oana Turcu şi Cristi Brancu i-au tăiat moţul fiului lor la Viena. Uite ce a ales Tudor de pe "tava destinului" | FOTO

Oana Turcu te învață cum să te ferești de arsurile solare la plajă
13 iul. 2012

Oana Turcu te învață cum să te ferești de arsurile solare la plajă

Oana Turcu a păţit-o la Mamaia!
13 iul. 2012

Oana Turcu a păţit-o la Mamaia!

Află cum a slăbit Luminiţa Anghel 19 de kilograme!
27 iun. 2012

Află cum a slăbit Luminiţa Anghel 19 de kilograme!

Motivul bucuriei lui Teddy, copilul Oanei Turcu
24 iun. 2012

Motivul bucuriei lui Teddy, copilul Oanei Turcu

Oana Turcu îi oferă copilului ei un cadou... neobişnuit de 1 iunie
30 mai. 2012

Oana Turcu îi oferă copilului ei un cadou... neobişnuit de 1 iunie

Oana Turcu a slăbit miraculos cu ajutorul unor doctori din Viena!
17 mai. 2012

Oana Turcu a slăbit miraculos cu ajutorul unor doctori din Viena!

Oana Turcu le sfătuieşte pe femeile care nu rămân însărcinate să nu caute doar în corp, ci şi în suflet
10 mai. 2012

Oana Turcu le sfătuieşte pe femeile care nu rămân însărcinate să nu caute doar în corp, ci şi în suflet

Oana Turcu are soluţia! Uite cum scapi de hemoroizi, acnee si căderea părului
20 apr. 2012

Oana Turcu are soluţia! Uite cum scapi de hemoroizi, acnee si căderea părului

Ai mustaţă precum Delia Matache? Află cum să scapi de ea!
9 apr. 2012

Ai mustaţă precum Delia Matache? Află cum să scapi de ea!

Oana Turcu, premiată! Află pentru ce!
2 apr. 2012

Oana Turcu, premiată! Află pentru ce!

Oana Turcu: "Nu contează culoarea pielii şi nici zona de unde vii"
17 feb. 2012

Oana Turcu: "Nu contează culoarea pielii şi nici zona de unde vii"

Cadou... senzual! Uite cum l-a răsfăţat Oana Turcu pe Cristi Brancu | FOTO
13 feb. 2012

Cadou... senzual! Uite cum l-a răsfăţat Oana Turcu pe Cristi Brancu | FOTO