Desigur, securitatea nu a disparut dupa 1989, ea este bineanteles, integrata, de toti cei din pcr, militie, etc…, prin toate, (“pretutindeni, peste tot” – “vezde” se pronunta cuvantul rusesc, de unde vine linia ce ii ghideaza pe acesti securisti). Sunt infiltrati peste tot, printre oameni, si primesc sinecure de pe unde sunt infiltrati.
Fostul comandant al parașutiștilor antitero de la SRI a fost angajat de ProTV: „Securitatea trebuie să fie integrată”
« Înapoi la articol
Omega 13.05.2026, 00:40
S-a dus acolo ca să fie împreună cu colegii
mixmen100 13.05.2026, 17:32
Sa-i duca pe noi culmi si progres
tiparul 13.05.2026, 18:23
Cum de au angajat un batran sef al securitatii lor? Adica ăia l au pensionat ca nu mai putea munci si fraierii de la Protv il angajeaza ca bun?😄
MAutorngt1 14.05.2026, 09:49
Desigur, securitatea nu a disparut dupa 1989, ea este bineanteles, integrata, de toti cei din pcr, militie, etc…, prin toate, (“pretutindeni, peste tot” – “vezde” se pronunta cuvantul rusesc, de unde vine linia ce ii ghideaza pe acesti securisti). Sunt infiltrati peste tot, printre oameni, si primesc sinecure de pe unde sunt infiltrati.
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.