| Ştiri | Știri România

Fostul comandant al parașutiștilor antitero de la SRI a fost angajat de ProTV: „Securitatea trebuie să fie integrată”

« Înapoi la articol

Comentarii (4)
Avatar comentarii

Omega 13.05.2026, 00:40

S-a dus acolo ca să fie împreună cu colegii

Avatar comentarii

mixmen100 13.05.2026, 17:32

Sa-i duca pe noi culmi si progres

Avatar comentarii

tiparul 13.05.2026, 18:23

Cum de au angajat un batran sef al securitatii lor? Adica ăia l au pensionat ca nu mai putea munci si fraierii de la Protv il angajeaza ca bun?😄

Avatar comentarii

MAutorngt1 14.05.2026, 09:49

Desigur, securitatea nu a disparut dupa 1989, ea este bineanteles, integrata, de toti cei din pcr, militie, etc…, prin toate, (“pretutindeni, peste tot” – “vezde” se pronunta cuvantul rusesc, de unde vine linia ce ii ghideaza pe acesti securisti). Sunt infiltrati peste tot, printre oameni, si primesc sinecure de pe unde sunt infiltrati.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.