Actriţa americană în vârstă de 28 de ani arată mult mai bine acum îmbrăcată în celebrul costum de piele negru si lucios, care-i venea ca o mănuşă. Ea și-a făcut apariția în aceste zile în Los Angeles și de data aceasta nu au mai lipsit urechile de pisică cerute de fani.
Anne Hathaway mărturisește că a depus eforturi considerabile pentru acest rol si acum are un corp bine tonifiat: „Sunt vegetariana, acum manânc doar varza si fac antrenamente pentru acest rol. Costumul nu te iarta”, spune Anne.
Uite prima fotografie cu Anne Hathaway în pielea personajului Catwoman, care a stârnit controversele

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.