terminati prostiile cu plicul. NIMENI NU IA PLIC LA URGENTE.
Aici e vorba de incompetenta si mai ales nesimtire criminala. La Urgente la Botosani pur si simplu ii doar in palarie de pacienti. Te ignora si te lasa sa mori in fata lor, pt ca se misca cu viteza minima posibila.
Spun din proprie experienta
A murit pentru că alți mii de pacienți nu au făcut nimic. Ne întrebăm ce trebuie sa facem sa evitam asta, dar nimeni nu zice că și pacienții sunt de vina. Nu ea, cei de dinaintea ei, care nu i-au tras la răspundere pe medici pentru tratamente asemănătoare, dar care nu s-au încheiat așa. Că nu se fac plângeri, că medicii ăștia primesc in continuare mită. Pentru că nimeni nu face scandal cu adevărat decât dacă moare cineva. Exista și pacientul in ecuația spitalelor românești care nu incepe să facă plângeri. Nu mă refer la 1-2-3 pacienți care totuși fac și la zeci de mii în fiecare lună care tac, mulțumiți că au scăpat ei. Daca sute sau mii de pacienți ar fi făcut plângere lentru condițiile de la urgente Botoșani ianinte, poate se sesiza cineva și scăpa de eia asta
Care este cauza morții Alexandrei, tânăra care s-a stins în maternitatea din Botoșani. Concluziile medicilor legişti
« Înapoi la articol
Imparatul_e_gol_pe_YOUTUBE 23.08.2023, 13:38
terminati prostiile cu plicul. NIMENI NU IA PLIC LA URGENTE. Aici e vorba de incompetenta si mai ales nesimtire criminala. La Urgente la Botosani pur si simplu ii doar in palarie de pacienti. Te ignora si te lasa sa mori in fata lor, pt ca se misca cu viteza minima posibila. Spun din proprie experienta
demostene1 23.08.2023, 14:10
A murit pentru că alți mii de pacienți nu au făcut nimic. Ne întrebăm ce trebuie sa facem sa evitam asta, dar nimeni nu zice că și pacienții sunt de vina. Nu ea, cei de dinaintea ei, care nu i-au tras la răspundere pe medici pentru tratamente asemănătoare, dar care nu s-au încheiat așa. Că nu se fac plângeri, că medicii ăștia primesc in continuare mită. Pentru că nimeni nu face scandal cu adevărat decât dacă moare cineva. Exista și pacientul in ecuația spitalelor românești care nu incepe să facă plângeri. Nu mă refer la 1-2-3 pacienți care totuși fac și la zeci de mii în fiecare lună care tac, mulțumiți că au scăpat ei. Daca sute sau mii de pacienți ar fi făcut plângere lentru condițiile de la urgente Botoșani ianinte, poate se sesiza cineva și scăpa de eia asta
mariussorin75 23.08.2023, 14:21
Banuiesc ca era medic de garda..
Simona.T 23.08.2023, 15:58
Incompetenta, aroganta, prostie...nu doar acolo ci peste tot
chiruleonard 23.08.2023, 16:21
Mda, :)
MirunaI 23.08.2023, 17:26
sigur putea fi salvată dacă spitalul internevea, dar na nepăsarea lor o plătim noi cu banii și viata. Rusine sa le fie
ElenaMA 23.08.2023, 19:22
intri viu si iesi mort din spitalele noastre
‹ 1 2
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.