| Ştiri | Știri Externe

Ucraina anunță că a distrus încă o navă rusească în Marea Neagră, într-un atac cu drone. VIDEO

« Înapoi la articol

Comentarii (6)
Avatar comentarii

VolodimirZelenski 06.06.2024, 17:02

Propaganda! Huooo! De fapt, nava a fost retrasa pentru a fi imbunatatita sa se poata lupta singura cu intreg NATO-ul aflat in degradare.

Avatar comentarii

stanvasile 06.06.2024, 18:24

Asta e șah 5D... daca le distruge toată flota poate pleacă din Crimea nemaiavand nevoie de porturi? ?

Avatar comentarii

Irdumitru 06.06.2024, 19:34

i-auzi, pai parca rusii nu mai aveau nave deloc in marea neagra si acum iar au scufundat una? ***

Acest comentariu a fost moderat pentru: limbaj vulgar sau jignitor

Avatar comentarii

VolodimirZelenski 06.06.2024, 20:08

Unomfoartesimplu   •  29.10.2024, 08:16

"E clar ca cineva(???) vrea sa scape de tinerii ucrainieni"... E chiar asa de clar? Vrei sa ia cu arcanu' bunicii de pe strada? Atunci ai zice ca e clar ca vor sa scape de batrani (ca sa nu le mai plateasca pensiile, probabil). Problema e in alta parte... Coruptia e la cote maxime, piticu deghizat in soldat merge si cerseste pe la toate portile, in vreme ce ajutoarele se sifoneaza discret... In mod normal, o tara in plin razboi nu ar trebui sa aiba cluburi DELOC! Apoi, ei in plin razboi, inca sunt cel mai mare exportator de cereale, zahar si altele... Mie imi da cu virgula!

Le-au pitit si le-am scufundat si pe alea, steluta.

Avatar comentarii

popav 06.06.2024, 22:16

gicab   •  29.10.2024, 05:48

Păi Timișoara a avut poarta de intrare în oraș ucigasa

Îmbunătățirea a fost deja finalizată, a fost transformată în submarin.

Avatar comentarii

Sfantul_Cuvios_Pafnutie 07.06.2024, 21:47

steaua.libera   •  29.10.2024, 09:53

Superb scris. Slava Domnului ca Romania e o tara pro VEST si nu se balaceste in cloaca sudului global condus de regimuri liberticide!

O bucată din ea a devenit navă spaţială.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.