Respect maestre! Aveți dreptate: "Degeaba"....Și să știți că nu numai salcâmii au înnebunit, au luat-o razna chiar și cei care nu au nimic de spus în cultură, nu mai vorbim de cei din politică. E o beție generalizată. Toți vorbesc și nimeni n-ascultă.
Tudor Gheorghe, primele declarații despre remake-ul făcut de Spike la melodia „Au înnebunit salcâmii”. „Eu ascult și manele”
« Înapoi la articol
boierasul 16.12.2023, 18:14
Omul chiar este un intelectual, și pentru cultura ta generală nu este pesedist ?
fany 16.12.2023, 18:21
Respect maestre! Aveți dreptate: "Degeaba"....Și să știți că nu numai salcâmii au înnebunit, au luat-o razna chiar și cei care nu au nimic de spus în cultură, nu mai vorbim de cei din politică. E o beție generalizată. Toți vorbesc și nimeni n-ascultă.
mihaelamicu2001 16.12.2023, 21:53
Nu ma bucura declaratia. Este o inviatatie la prosteala.
Simona.T 17.12.2023, 00:59
Nu cred ca avea si alte optiuni, pana la urma a fost ok :)
Iulix10 17.12.2023, 09:49
Inca nu am ascultat aceasta piesa muzicala.
piciusz 17.12.2023, 15:00
a iesit binisor piesa lui spike
Andreeafunduc 27.12.2023, 02:59
Foarte bine, sa asculte ce vrea el
N3gry90 13.01.2024, 20:50
Acum sa fim sinceri, e un remake ok
‹ 1 2
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.