| Divertisment | Stiri Mondene

Tudor Gheorghe, primele declarații despre remake-ul făcut de Spike la melodia „Au înnebunit salcâmii”. „Eu ascult și manele”

« Înapoi la articol

Comentarii (18)
Avatar comentarii

boierasul 16.12.2023, 18:14

Omul chiar este un intelectual, și pentru cultura ta generală nu este pesedist ?

Avatar comentarii

fany 16.12.2023, 18:21

Respect maestre! Aveți dreptate: "Degeaba"....Și să știți că nu numai salcâmii au înnebunit, au luat-o razna chiar și cei care nu au nimic de spus în cultură, nu mai vorbim de cei din politică. E o beție generalizată. Toți vorbesc și nimeni n-ascultă.

Avatar comentarii

mihaelamicu2001 16.12.2023, 21:53

Nu ma bucura declaratia. Este o inviatatie la prosteala.

Avatar comentarii

Simona.T 17.12.2023, 00:59

Nu cred ca avea si alte optiuni, pana la urma a fost ok :)

Avatar comentarii

Iulix10 17.12.2023, 09:49

Inca nu am ascultat aceasta piesa muzicala.

Avatar comentarii

piciusz 17.12.2023, 15:00

a iesit binisor piesa lui spike

Avatar comentarii

Andreeafunduc 27.12.2023, 02:59

Foarte bine, sa asculte ce vrea el

Avatar comentarii

N3gry90 13.01.2024, 20:50

Acum sa fim sinceri, e un remake ok

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.