« Înapoi la articol
Biancapopa123456 30.11.2023, 23:11
Bravoooooooooooooooooooooooooooooooo
DanCraciunescu 30.11.2023, 23:14
Toate ar trebui sa fie incluse in program.
Nicoleta1807 01.12.2023, 01:04
Foarte buna treaba cu reciclarea!
Alamar13 01.12.2023, 01:23
Au trecur "numai"Trei Decenii.... acum o alta tentacula a Mafiei va apare...Nu sunt un Proroc...Dar urmaresc Stirile Interne...Deasemenea cunosc Caracterul mioritic. Se spune ca omul Sfinteste locul. Romanul a Imputit Romania.
Viorel_70 01.12.2023, 01:37
Sa speram ca vor funcționa toate aparatele de reciclare.
bituca 01.12.2023, 07:48
Sa vedem cum o sa mearga treaba cu aceasta reciclare.
Luizamatza 01.12.2023, 14:22
Usor intram si noi in randul europenilor, dar cu mentalitatea ce facem?
costin1984 02.12.2023, 01:35
La Auchan preiau peturi vechi și poți lua unele produse!!
Manuela18 09.05.2024, 18:31
Pacat ca acest program inclide doar ambalajele cu simbolul pe ele iar cele care nu au simbolul, desi platim garantia, nu se poate recupera !
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.
Taxa pe sticlă, în vigoare de azi. Românii care returnează PET-uri vechi nu vor primi garanția de 50 de bani
« Înapoi la articol
Biancapopa123456 30.11.2023, 23:11
Bravoooooooooooooooooooooooooooooooo
DanCraciunescu 30.11.2023, 23:14
Toate ar trebui sa fie incluse in program.
Nicoleta1807 01.12.2023, 01:04
Foarte buna treaba cu reciclarea!
Alamar13 01.12.2023, 01:23
Au trecur "numai"Trei Decenii.... acum o alta tentacula a Mafiei va apare...Nu sunt un Proroc...Dar urmaresc Stirile Interne...Deasemenea cunosc Caracterul mioritic. Se spune ca omul Sfinteste locul. Romanul a Imputit Romania.
Viorel_70 01.12.2023, 01:37
Sa speram ca vor funcționa toate aparatele de reciclare.
bituca 01.12.2023, 07:48
Sa vedem cum o sa mearga treaba cu aceasta reciclare.
Luizamatza 01.12.2023, 14:22
Usor intram si noi in randul europenilor, dar cu mentalitatea ce facem?
costin1984 02.12.2023, 01:35
La Auchan preiau peturi vechi și poți lua unele produse!!
Manuela18 09.05.2024, 18:31
Pacat ca acest program inclide doar ambalajele cu simbolul pe ele iar cele care nu au simbolul, desi platim garantia, nu se poate recupera !
‹ 1 2
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.