| Ştiri | Știri România

Taxa pe sticlă, în vigoare de azi. Românii care returnează PET-uri vechi nu vor primi garanția de 50 de bani

« Înapoi la articol

Comentarii (19)
Avatar comentarii

Biancapopa123456 30.11.2023, 23:11

Bravoooooooooooooooooooooooooooooooo

Avatar comentarii

DanCraciunescu 30.11.2023, 23:14

Toate ar trebui sa fie incluse in program.

Avatar comentarii

Nicoleta1807 01.12.2023, 01:04

Foarte buna treaba cu reciclarea!

Avatar comentarii

Alamar13 01.12.2023, 01:23

Au trecur "numai"Trei Decenii.... acum o alta tentacula a Mafiei va apare...Nu sunt un Proroc...Dar urmaresc Stirile Interne...Deasemenea cunosc Caracterul mioritic. Se spune ca omul Sfinteste locul. Romanul a Imputit Romania.

Avatar comentarii

Viorel_70 01.12.2023, 01:37

Sa speram ca vor funcționa toate aparatele de reciclare.

Avatar comentarii

bituca 01.12.2023, 07:48

Sa vedem cum o sa mearga treaba cu aceasta reciclare.

Avatar comentarii

Luizamatza 01.12.2023, 14:22

Usor intram si noi in randul europenilor, dar cu mentalitatea ce facem?

Avatar comentarii

costin1984 02.12.2023, 01:35

La Auchan preiau peturi vechi și poți lua unele produse!!

Avatar comentarii

Manuela18 09.05.2024, 18:31

Pacat ca acest program inclide doar ambalajele cu simbolul pe ele iar cele care nu au simbolul, desi platim garantia, nu se poate recupera !

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.