„La trei ore după nuntă, mariajul meu s-a încheiat, din cauza comportamentului adoptat de anumite persoane din viaţa soţului meu. Şi din cauza unei mici călătorii sălbatice pe care am făcut-o eu, căutând să fumez nişte iarbă în noaptea nunţii, întrucât eu nu beau alcool”, a declarat cântăreaţa irlandeză. Soţul meu a fost extrem de rănit şi de afectat de această experienţă şi de atitudinea apropiaţilor săi, prezenţi la ceremonie”.

Cu atât mai şocantă se pare că a fost escapada „un pic sălbatică” în căutarea „unui mic joint de marijuana”, cu cât cel de-al patrulea soţ al vedetei,  Barry Herridge, este consilier anti-drog şi se ocupă de tratarea dependenţei la persoanele acre au probleme cu drogurile.

Cei doi s-au căsătorit pe 8 decembrie, în cadrul unei ceremonii rock ‘n’ roll. Cântăreaţa irlandeză a purtat cu această ocazie o rochie de culoare roz şi a rămas alături de soţul ei pe bancheta din spate a limuzinei pe parcursul ceremoniei, organizată la o capelă „drive-thru” din Las Vegas.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.