"Schwarzenegger mergea spre Austria pentru o licitaţie caritabilă în beneficiul iniţiativelor climatice" :)) Adica omul dona ceasul si l-au retinut sa plateasca si taxe pentru el :)) ASA CEVA... :))
Austriac ca si Hitler: doar niste jalnici oportunisti si speculanti cu banii si vietile oamenilor, si pe care (culmea !): pretind ca ,,le port de grija" !..... Numai gura e de ei !.
Arnold Schwarzenegger, reţinut pe aeroportul din Munchen pentru un ceas nedeclarat
« Înapoi la articol
adriann_ 18.01.2024, 10:54
1Gin • 07.01.2024, 16:31
Dar pe Dănuța unde a dus-o fătălăul?
"Schwarzenegger mergea spre Austria pentru o licitaţie caritabilă în beneficiul iniţiativelor climatice" :)) Adica omul dona ceasul si l-au retinut sa plateasca si taxe pentru el :)) ASA CEVA... :))
mica 18.01.2024, 11:18
Trebuiau sa fie intelegatori cu el ca nu are cum sa cunoasca toate legile din toate tarile lumii.
mariussorin75 18.01.2024, 11:41
foarte tareeee, abia astept sa apara si filmul :)))
laurlaur2180 18.01.2024, 12:04
Unde-i lege, nu-i tocmeala!
GHEORGHE31 18.01.2024, 12:45
Daca asa este legea trebuie sa o respectam ?
piciusz 18.01.2024, 13:11
cam greu sa stii toate regulile cand calatoresti mult
anonimus 18.01.2024, 13:13
EDYKEY • 07.01.2024, 21:50
Asta înseamnă să ai zile... Și la 90 de ani...
Pe Rares Bogdan cand il salta vamesii, ca umbla cu ceasuri de zeci de mii de euro prin Europa ?
chiruleonard 18.01.2024, 13:20
Hopa a fost prins cu mata in sac...
Rahan5 18.01.2024, 13:35
Austriac ca si Hitler: doar niste jalnici oportunisti si speculanti cu banii si vietile oamenilor, si pe care (culmea !): pretind ca ,,le port de grija" !..... Numai gura e de ei !.
Luntrasul 18.01.2024, 16:50
Asta e se mai intampla...
‹ 1 2 3 ›
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.