Destinaţia s-a dovedit una inspirată, dat fiind că acolo s-a bucurat de o vreme frumoasă, însă armonia s-a stricat chiar în ultima zi, la plecare. Adina a pierdut avionul cu care trebuia să se întoarcă la Bucureşti, fiind nevoită să aştepte o altă cursa care decola peste câteva.
Cu toate că amânarea i-a dat peste cap programul de întâlniri pentru astăzi, stilistul nu s-a enervat, tratând totul cu umor. De altfel a şi postat pe  pagină ei de Facebook un mesaj în legătură cu episodul din aeroport, urându-le prietenilor ei “o zi mult mai bună decât a ei”.
“Nu a fost vină mea că am pierdut avionul, pentru că am ajuns la aeroport cu o oră şi jumătate înainte de ora decolării. Se pare că cei de la Turkish Airlines au vândut mai multe bilete decât prevedea schema şi apoi ne-au interzis accesul. Salvarea a venit din partea reprezentanţilor companiei noastre, Tarom, care ne-au făcut loc în aeronava lor. E clar că nu mi-a picat bine incidental, că mi-a dat peste cap toate întâlnirile, dar nu avea rost să mă enervez. Am preferat să fac haz de necaz”, a declarant Adina Buzatu

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.