Marcel Toader a dezvăluit faptul că Gabriela Cristea i-a cedat drepturile de autor, iar acum, în cazul că ar vrea să se angajeze, aceasta ar trebui să-i ceară voie. Ba mai mult, consortul vedetei s-a arătat dispus să-i negocieze salariul, mai ales că a avut un succes răsunător în acest sens: el a reuşit să-i aducă salariul Gabrielei Cristea de la aproximativ 5000 de euro la circa 20.000 în urma unor tratative îndelungate cu conducerea Kanal D.
„Drepturile de autor le am eu. Ea are drept de semnatură, eu am drepturile de autor şi le-am negociat la notar. Dacă vrea să se angajeze trebuie să mă întrebe pe mine. O să îi negociez contractul şi o să îmi iau comision de 30 % din salariul Gabrielei. De de data asta e oficial”, a declarat el la „Acces Direct”.
Marcel Toader și Gabriela Cristea s-au despărțit, după 5 ani de căsnicie. Afaceristul s-a căsătorit cu prezentatoarea TV, în decembrie 2008, la Paris, în cadrul unei ceremonii intime.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.