Bote a petrecut Paştele singur, iar cu Bianca a comunicat doar prin câteva mesaje.

„În Noaptea de Înviere am mers la biserică, m-am rugat şi am luat Lumină, apoi am petrecut cu câţiva prieteni. Eu urăsc în general sărbătorile pentru că în astfel de ocazii simţi nevoia mai mult ca oricând să ai un suflet cald lângă tine, ceea ce pare să fie din ce în ce mai greu. Dacă te combini cu o puştoaică, de sărbători pleacă la părinţi, dacă eşti cu o femeie măritată, petrece alături de soţ; oricum o dai, nu e bine”, a declarat Botezatu pentru ziarul ring.

De asemenea, designerul spune că anul acesta nu a făcut niciun cadou pentru că nu a avut dispoziţia necesară. Mai mult, Bote este extrem de dezamăgit şi nu mai are încredere iubire şi în declaraţiile de dragoste ale Biancăi şi preferă să se axeze pe carieră şi să muncească mai mult la repetiţiile „Dansez pentru tine”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.