| Ştiri | Știri Externe

De ce să arunci întotdeauna o sticlă de apă sub patul de la hotel: „Sfat super util”

« Înapoi la articol

Comentarii (6)
Avatar comentarii

Aliexalex 16.06.2026, 08:42

O damigeana nu e buna? Poate sunt mai multi sub pat!

Avatar comentarii

Miticuta 16.06.2026, 20:50

Altă scrântită ! Din lumea bună cică !

Avatar comentarii

Ivanturbinca 17.06.2026, 09:41

Aliexalex   •  16.06.2026, 05:42

O damigeana nu e buna? Poate sunt mai multi sub pat!

Cel mai bine sa arunce o sticla patrata!

Avatar comentarii

kinofiul 17.06.2026, 18:41

Dar dacă sticla se întoarce?

Avatar comentarii

Aaallleeexxxaaa 20.06.2026, 19:32

Daca se intoarce...ai dat de dracu...🤪🤪🤪🤣🤣🤣🤣

Avatar comentarii

generalu33 21.06.2026, 19:01

Cel mai bine să de-a ea o tură pe sub paturi târâș și dacă iasă pe partea cealaltă sigur nu e nimeni sub pat.

Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.