« Înapoi la articol
Aliexalex 16.06.2026, 08:42
O damigeana nu e buna? Poate sunt mai multi sub pat!
Miticuta 16.06.2026, 20:50
Altă scrântită ! Din lumea bună cică !
Ivanturbinca 17.06.2026, 09:41
Aliexalex • 16.06.2026, 05:42
Cel mai bine sa arunce o sticla patrata!
kinofiul 17.06.2026, 18:41
Dar dacă sticla se întoarce?
Aaallleeexxxaaa 20.06.2026, 19:32
Daca se intoarce...ai dat de dracu...🤪🤪🤪🤣🤣🤣🤣
generalu33 21.06.2026, 19:01
Cel mai bine să de-a ea o tură pe sub paturi târâș și dacă iasă pe partea cealaltă sigur nu e nimeni sub pat.
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.
De ce să arunci întotdeauna o sticlă de apă sub patul de la hotel: „Sfat super util”
« Înapoi la articol
Aliexalex 16.06.2026, 08:42
O damigeana nu e buna? Poate sunt mai multi sub pat!
Miticuta 16.06.2026, 20:50
Altă scrântită ! Din lumea bună cică !
Ivanturbinca 17.06.2026, 09:41
Aliexalex • 16.06.2026, 05:42
O damigeana nu e buna? Poate sunt mai multi sub pat!
Cel mai bine sa arunce o sticla patrata!
kinofiul 17.06.2026, 18:41
Dar dacă sticla se întoarce?
Aaallleeexxxaaa 20.06.2026, 19:32
Daca se intoarce...ai dat de dracu...🤪🤪🤪🤣🤣🤣🤣
generalu33 21.06.2026, 19:01
Cel mai bine să de-a ea o tură pe sub paturi târâș și dacă iasă pe partea cealaltă sigur nu e nimeni sub pat.
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.