Sunt foarte emoţionat… Au trecut 14 ani şi sunt fericit că muzica Hi-Q face parte din viaţa oamenilor, e în iubirile, amintirile şi visele lor. Am ales 20 de melodii şi le cântam cu drag prietenilor noştri, în această seară, într-unul dintre cele mai frumoase cluburi de muzică din Bucureşti.  Suntem entuziasmaţi şi nerăbdători să cântăm melodii speciale la „Hi-Q Acoustic & Celebrated”, cântecele de suflet cu care am crescut, de la „Totul va fi bine” şi „Un minut” până la „Poveste fără nume”, `”Gaşca mea” si „Lose You”, a declarat Florin Grozea.

Citeşte şi: Hi-Q: „Toate trupele de pisi se aşteaptă să câştige sute de euro din primul concert”

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.