Germania avea de la Rusia energie și resurse la discreție. Acum Rusia și Germania s-au certat...Rusia a închis robinetul...economia Germaniei este pe făraș. Mută în China, partenerul Rusiei.
Chiar, ce fain e să depinzi complet de o singură țară... Și mai fain când țara aia se numește Rusia. Cum îi ziceați la asta? A, da, "suveranitate" şi "independenţă".
Olaf Scholz pregătește un plan de pace care poate include cedări teritoriale Rusiei, scrie La Repubblica. Reacția Kremlinului
« Înapoi la articol
Sfantul__Cuvios_Pafnutie 10.09.2024, 23:04
MAMIRA • 10.09.2024, 11:11
O veste trista pentru cei care vor sa impinga Romania in razboi...
Lasă că eu nu plâng de mila rusofililor.
Sfantul__Cuvios_Pafnutie 10.09.2024, 23:05
Berbukson • 10.09.2024, 07:23
Germania avea de la Rusia energie și resurse la discreție. Acum Rusia și Germania s-au certat...Rusia a închis robinetul...economia Germaniei este pe făraș. Mută în China, partenerul Rusiei.
Chiar, ce fain e să depinzi complet de o singură țară... Și mai fain când țara aia se numește Rusia. Cum îi ziceați la asta? A, da, "suveranitate" şi "independenţă".
‹ 1 2 3 4
Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.