Modelul declara că își dorește ca aceste sărbători să fie liniștite și pune mai mult preț pe timpul petrecut alături de oamenii dragi.
Gina Chirilă s-a născut în Fălticeni și își amintește cu drag de perioada sărbătorilor petrecute în Bucovina. Gina Chirilă spune că își va petrece sărbătorile alături de fiica ei, Katia, în vârstă de trei ani, dar și împreună cu familia.
VEZI GALERIA FOTOPOZA 1 / 5„Sărbătorile ar trebui să fie liniștite și dacă intri în febra aia să cumperi, să mergi, nu mai este liniștit. Eu îmi petreceam sărbătorile în Moldova, eu m-am născut în Fălticeni, acolo le petreceam, în Bucovina și era ca o poveste, tradiții, știți cum e acolo.
Acum e puțin diferit, încercăm să păstrăm ideea de familie, dar parcă s-a pierdut puțin din magia aceea de altădată. Este fascinată (n.r. – fiica ei) de iarnă, de zăpadă, de Moș Crăciun”, a spus modelul Gina Chirilă, într-un interviu acordat pentru Știrile Antena Stars.
Mesajul transmis de Gina după divorțul de Bogdan Vlădău
După 11 ani de relație și 7 ani de căsătorie, Gina Chirilă și Bogdan Vlădău s-au despărțit.
„La fel cum antrenamentul fizic poate scoate la iveală resurse nebănuite ale corpului nostru, iar antrenamentul intelectual dezvoltă mintea, și inimile noastre pot fi antrenate și să devină mai puternice. Prin procesul de depășire a durerii, de exemplu, este posibil să vedem dincolo de propria suferință pentru a dezvolta un sine mai puternic. Această experiență ne poate inspira să avem grijă de alții”, este mesajul postat de Gina Chirilă, pe Instagram., după separarea de soț.