Asistenta emisiunii „Răi da’ buni” de pe Antena 2 a mărturisit pe pagina personală de Facebook că „spectatorii” erau de fapt muncitori care, zilele aceastea, lucrează la reabilitarea blocului în care ea locuieşte.

„Sunt supărată pentru că eu nu dorm îmbrăcată”, s-a plâns Marina. Ea declară că a avut un adevărat şoc când s-a trezit privită fără voia ei de către mai mulţi bărbaţi. ”Când m-am culcat nu erau schelele puse până la etajul meu”, a răspuns diva cometarilor răutăcioşi care au acuzat-o că, de fapt, i-ar plăcea să fie admirată de muncitori şi de aceea nu a tras jaluzelele înainte de a se pune în pat.

Citeşte şi: De ce arată Marina Dina atât de sexy

Marina Dina suferă de sindromul de suprasolicitare

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.