„NICUŞOR DAN”, a scris Băsescu, dialogând ulterior cu intenauţii care i-au comentat opţiunea.

„În 2014 aţi zis să votăm Johannis şi aţi văzut cu ce ne-am ales. Vă respect alegerea, eu am altă opţiune de vot. Vă doresc un weekend minunat!”, a fost unul dintre comentarii, replica lui Băsescu fiind: „Nimic nou sub soare. Sunt vinovat”, potrivit News.ro.

„Eu nu vreau întâlniri cu Păun. Nu vreau nici consilier pe Klaus (daca ar trebui ales dintre fostii presedinti). Nu vreau nici opțiune de premier pe Predoiu. Nu vreau aroganță și semne de întrebare… Vreau un președinte curajos, empatic, harnic și onest: Elena Lasconi!”, a scris o utilizatoare, fostul preşedinte răspunzând: „Din pacate îl ajutați pe Antonescu, dar asta e”.

Unui comentator care îi  reproşa că postează „noaptea ca hoţii”, Traian Băsescu i-a replicat: „Eu nu stiu ce faci tu la ora asta. Eu am fost la toaletă”.

El le-a răspuns şi celor care l-au acuzat  că face campanie electorală: „Campania se încheie azi la ora 07.00. Eu am postat un nume la ora 03.30”.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentarii (4)
Avatar comentarii

dinamo_forever_77 03.05.2025, 12:13

De departe cea mai buna alegere este LASCONI!

Avatar comentarii

Brinzovenescu 03.05.2025, 12:33

Știe el ce știe!Are și el„sursele”lui!Ca „fost”,iar acum ca „europarlamentar”-in grupul care„face jocurile”!

Avatar comentarii

Moshu1 03.05.2025, 13:43

Ok,de ce ar conta optiunile lui Base ? Orice om sanatos intelege ca acest nene batrin ar face orice sa-i puna piedica celui care l-a suspendat in 2012,deci...obiectivitate totala le nenea !!

Vezi toate comentariile (4)
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.