Unul dintre aceştia, Bogdan Vlădău, a fost văzut în compania frumoasei blonde şi speculaţiile au fost gata. Cei doi au fost văzuţi la deschiderea unui hotel din Mamaia, unde au râs şi s-au distrat toată seara, însă prezentatoarea Antenei 2 susţine că între ei nu este nici o relaţie.

Vica Blochina a dezminţit în emisiunea „Răi da’ buni” că există ceva între ea şi „Burlacul” Bogdan Vlădău. „Eu îl cunosc foarte bine pe Bogdan. Ne-am întâlnit exact cinci minute la mare la un eveniment pentru că s-a deschis un complex acolo. Am vorbit puţin şi pa, la revedere! Ne-au prins în poză şi apoi şi-a vazut fiecare de treaba lui. Deci, n-am fost împreună. El arată foarte bine, de ce să vă mint, dar mie îmi plac bărbaţii mai în vârstă”, s-a explicat Vica Blochina.

Abonați-vă la ȘTIRILE ZILEI pentru a fi la curent cu cele mai noi informații.
ABONEAZĂ-TE ȘTIRILE ZILEI
Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.